درب ضد سرقت ایرانی ارزان

بورس درب ضد سرقت در تهران

بورس درب ضد سرقت در تهران مکانی است که مرکز خرید و عرضه انواع درب های ضد سرقت است. اغلب درب های موجود در بورس درب ضد سرقت تهران درب های ترک هستند یا محصولاتی هستند که متریال آنها ترکیه ای است.

البته می توان گفت بورس درب ضد سرقت در تهران در یک مکان خاص نیست و در چند نقطه از تهران بورس درب ضد سرقت وجود داشته باشد برای مثال یکی از این بورس ها در اتوبان رسالت است.

برای خرید درب ضد سرقت در تهران دیگر نیاز به مراجعه حضوری به بورس درب ضد سرقت در تهران نیست و شما در خانه و با اتصال به اینترنت می توانید درب ضد سرقت ترک خود را سفارش دهید . کیمیا درب یکی از عرضه کنندگان درب های ضد سرقت ترک و ایرانی است که کالا های خود را با بهترین کیفیت عرضه می کند.

تفاوت درب معمولی و درب ضد سرقت

یکی از مهم ترین علت هایی که افراد درب ضد سرقت را انتخاب می کنند داشتن مقاومت و امنیت بالاتر نسبت به درب های معمولی است.این درب ها دارای قفل هایی هستند که باز کردن آن ها تقریبا ممکن نیست همچنین با وجود داشتن لایه ای مقاوم در میان درب استحکام کافی را در برابر ضربه دارد.

در هنگام خرید درب ضد سرقت باید به چند نکته توجه کنید

۱-درب برای چه محلی استفاده می شود منزل یا کارخانه یا شرکت

۲-درب چه منطقه و اب و هوایی قرار می گیرد تا روکش مناسب تهیه شود و به طور مثال در منطقه ای که رطوبت دارد ،رطوبت باعث تخریب درب نشود.

انواع درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت بر اساس کیفیت به سه دسته تقسیم می شوند:

۱-درب ضد سرقت ترک

این درب ها از مرغوب ترین درب ها هستند و از کشور ترکیه وارد می شوند.

۲-درب ضد سرقت ایرانی

این درب ها در ایران ساخته می شود با این تفاوت که متریال آن از ترکیه وارد می شود.

۳-درب ضد سرقت چینی

این درب ها از کیفیت پایینی برخوردار هستند و به دلیل ارزان بودن بیشتر مورد توجه هستند.