فروش درب ضد حریق

تولید کننده درب ضد حریق

درب ضد حریق کیمیا درب  آماده ساخت انواع درب های ضد حریق با ابعاد مورد نظر شما و در رنگ های مورد انتخاب شماست


هر مدل درب ضد حریق از جمله تک لنگه ، دو لنگه ، شیشه خور، بدون شیشه ، با دستگیره قفل دار و… ، درب پروانه ای یا بادبزنی ، درب بیمارستانی و … در اسرع وقت با قیمت مناسب و به همراه تاییدیه آتش نشانی قابل ساخت میباشد.
…چهار چوب ویژه با طراحی فرانسوی و ساده و دو پله به ضخامت ۱.۵mm
دارای دو لایه ورق فولادی ۱.۲۵mm با دو عدد U فولادی عمودی و تقویت گذاری و ورق کشی در قسمت لولاها
دارای ۳ عدد لولای فولادی ۱۴۰*۱۸۰ مخصوص و متصل به درب با قابلیت رگلاژ و تنظیم
عایق بندی ویژه بین دو جداره با پشم سنگ مخصوص درب های ضد حریق با ضخامت ۵۰mm مقاوم در برابر صدا و گرما
استفاده از نوار نسوز دور تا دور لبه در جهت نفوذ آتش و دود به طبقات دیگر درب های ضد حریق در ابعاد ۲۰۷×۱۱۰ و ۲۰۷*۱۰۵ cm (آماده) پشت چهار چوب فولادی یا ابعاد درخواستی (قابل تولید) با قیمت مناسب دارای چهار چوب ویژه با طراحی ساده و فرانسوی و دو پله با ضخامت ۱/۵mmتقویت کشی شده دارای دو لایه ورق فولادی
۱/۲۵mm با دو عدد U فلزی عمودی و تقویت گذاری برای لنگه و ورق کشی در قسمت لولاها دارای ۳ عدد لولا فولادی CK45 140 ×۱۸۰ مخصوص و متصل به درب عایق بندی ویژه بین دو جداره با پشم سنگ دانسیته ۸۰ با تحمل حرارت از ۶۰ تا ۱۲۰ min استاندارد IS9001 و ضخامت ۵۰ میلیمتر با کد استاندارد ۵۴۱ مقاوم در برابر صدا و گرما دارای رنگ
کوره ای پودری “”الکترو استاتیک”” از نوع پوشش فام با روکش تاخیری که دارای استاندارد و کیفیت بالا می باشد که این درب های ضد حریق را مقاوم ساخته است.
درب های ضد حریق مذکور مقاوم برای کل مجموعه قرار گرفتن نوار نسوز که این امر باعث عدم نفوذ دود به طبقات دیگر می شود استفاده از بهترین یراق موجود در بازار قفل آنتی پانیک به اندازه ۹۰ سانتی متر و دستگیره بازشو از جلوی درب ضد حریق استفاده از آرام بند مناسب با تحمل وزن ۹۰kg بر روی درب که باعث بسته شدن درب به صورت خودکار می شود .پس از اتمام کار کلیه درب ها توسط واحد کنترل و نظارت مورد باز بینی نهایی قرار گرفته تا از صحت کلیه فرآیند کار اطمینان حاصل گردد.امکان سفارش در ابعاد و اندازه های مختلف نیز وجود دارد.
سفارش عمده درب ضد حریق تک لنگه با حدود سایز مزبور با نازلترین قیمت مناسب امکان پذیر است که با توجه به نوع سفارش و تعداد آن متغیر است. که از این درب ها برای درب اتاق سرور درب بیمارستان و … استفاده میشود.
مشخصات فنی و قیمت درب های ضد حریق:
این درب های ضد حریق با تائید آزمایش استاندارد و روش آزمون طبق استاندارد ملی ایران و استاندارد از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن است.
جهت کسب اطمینان شما پس از اینکه تماس گرفتید تعدادی از مشتریانمان را برای استعلام خدمتتان معرفی میکنیم.
تولید درب ضد حریق با ابعاد درخواستی تک لنگه و دولنگه، شیشه خور و بدون شیشه در اسرع وقت همچنین درب ضد حریق کیمیا درب  آماده ارسال درب و عقد قرارداد با نمایندگان فروش در تهران، با قیمت مناسب میباشد.