باز کردن درب ضد سرقت

تولید کننده درب ضد سرقت ترک

کیمیا درب تولید کننده درب ضد سرقت ترک است که  از محکم‌ترین، ایمن‌ترین و زیباترین درب های ضد سرقت ترک در دنیاست.هر دوقفل بالا و پایین این دربها از برند کاله میباشد  .  کیمیا درب ارائه دهنده جدیدترین درب های ضد سرقت ترک در تهران می باشد .

مزایای این درب ها :

•مقاومت بالا و امنیت درب
•تنوع و زیبایی بسیار قابل توجه
•تنوع قیمت
•دسترسی سریع به درب ها با توجه به موجودی بالا در انبارها
•جا بجایی و حمل و نقل سالم تا مقصد
•ابعاد بسیار متنوع

تولید کننده درب ضد سرقت ترک

هدف شرکت کیمیا درب ارائه درب های ضد سرقت با بهترین قیمت به مشتریان می باشد که ما این درب را با ارزان ترین قیمت به دست مصرف کننده نهایی می رساند . درب های ضد سرقت بر اساس نوع روکش چوب (راش یا گردو) ، میزان برجستگی درب و یرآق آلات مورد استفاده تقسیم بندی می شوند. یرآق آلاتی از جنس برنج یا استیل می باشند که به انتخاب مشتری میباشد .

تولید کننده درب ضد سرقت ترک

ما تلاش میکنیم تا جدیدترین و زیباترین درب های ضد سرقت برای آپارتمان، ویلا و لابی را با بهترین کیفیت ممکن در اختیار هموطنان گرامی قرار دهد . درب ضد سرقت به نوعی از درب ورودی ساختمان می گویند که سازنده آن با رعایت استانداردهایی خاص و عایق کردن درب نسبت به حرارت، رطوبت و صدا، آن را قادر ساخته تا بتواند از تخریب قفل ، لولا یا بدنه جلوگیری کرده و در نهایت مانع از ورود دزد به محل مورد نظر بشود .

درب های ضد سرقت عایق صدا و حرارت در برابر آتش تا ۴ ساعت و تا دمای ۸۰۰ درجه سانتی گراد می باشند. از دیگر مزایای این درب ها می توان به مقاومت در برابر برش و فشار، عایق سرما، گرما و رطوبت و مقاومت حداکثری نسبت به رنگ پلی استر اشاره کرد که هر مشتری را قانع می کند تا یکی از آن ها را خریداری کند .

درب های ضد سرقت ترکیه از دوورق فولادی سرتاسری طرفین می باشد که این دو ورق به حالت خم و مشبک است و آن را غیر قابل دیلم ومقاوم در برابر ضربه نموده است . در دو طرف داخلیدرب ضد سرقت ترک پشم شیشه بکار رفته است که آن را عایق حرارت و صوت کرده است .

چهارچوب های درب ضد سرقت ترکیه بصورت رگلاژی ساخته شده است که باعث می شود درب به راحتی و بدون تخریب نصب یا تعویض شود . ابعاد رگلاژی چهارچوب درب‌های ضد سرقت شرکت کیمیا درب بین ۱۴ تا ۲۰ سانتی‌متر می باشد .