خرید اینترنتی درب ضد سرقت

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

خرید و فروش انواع درب ضد سرقت ساخت کشورهای ایران، چین و ترکیه در فروشگاه اینترنتی کیمیا درب.خرید اینترنتی درب ضد سرقت با نام لاتین Secure door به معنای همان درب ایمن، که امروزه برای حفاظت و جلوگیری از سرقت بسیار استفاده می شود، در سایت کیمیا درب امکان پذیر است.

ویژگی های درب ضد سرقت

۱. ضریب ایمنی بالا
۲. نفوذپذیری دشوار به داخل منزل
۳. دارای نوار درزگیر کشویی بر روی چهارچوب
۴. کلاف لنگه تمام فولادی
۵. سیستم ۲ قفل مجزا(قفل اصلی و قفل شب بند)
۶. دارای چشمی و درکوب لوکس

در واقع می توان اینگونه بیان کرد که دلیل اصلی نسبت دادن عنوان ضد سرقت به این نوع درب ها به عوامل و فاکتورهای بسیاری بستگی دارد. این عوامل شامل : نوع درب ضد سرقت، آلیاژ استفاده شده در یراق درب، کیفیت قفل درب، جنس چارچوب، کیفیت ساخت و … می باشد.
امروزه درب های ضد سرقت مانند درب ضد سرقت ترک ، درب ضد سرقت چین، درب ضد سرقت ایرانی و دیگر کشورهای در بازار جهانی موجود هستند. اما اینکه کدام درب متناسب بوده و بهترین گزینه برای انتخاب ما است بستگی به میزان بودجه خریدار، موقعیت مکانی استفاده از درب دارد.
درب ایمنی در مدل های گوناگون با تنوع در کیفیت و قیمت در بازار موجود است.

خرید اینترنتی درب ضد سرقت

با وجود شرایط امروزی و مشغله کاری فراوان بسیاری از افراد برای خرید کالای مورد نیاز خود دچار مشکل می شوند. کیمیا درب به عنوان بزرگترین مرکز فروش درب ضد سرقت در تهران با در نظر گرفتن شرایط، امکانی را برای مشتریان خود فراهم نموده است.
شما مشتریان عزیز می توانید برای خرید اینترنتی درب ضد سرقت با ثبت سفارش خود به صورت آنلاین در سایت درب مورد نظر خود را خریداری نمایید.
کارشناسان کیمیا درب پس از بررسی سفارش با ارسال نصاب به محل مورد نظر اندازه گیری های لازم جهت ساخت درب و ثبت طرح و رنگ مورد نظر مشتری، سفارش را به بخش فنی جهت ساخت درب ارسال می نمایند.