ویژگی های درب ضد سرقت

خرید درب ضد سرقت در تهران

درب هر دو عنصر لازم در هر خانه است ، اما به طور بالقوه همچنین بزرگترین آسیب پذیری آن است.

مگر در مواردی که به هنر امور حمل و نقل تسلط پیدا کرده باشید و یا توانایی فاز شدن از طریق مواد جامد را نداشته باشید ، احتمال اینکه خانه شما در آن باشد ، احتمال دارد. درها و پنجره ها دو راهی هستند که از طریق آنها مزاحمان می توانند به فضای خصوصی و دارایی شما دسترسی پیدا کنند. ایمنی ویندوز با رنده ها ، شیشه های مقاوم در برابر خرد کردن و یا با ایجاد شکل و اندازه ای که از طریق آن انسان نتواند مناسب باشد ، نسبتاً آسان است.

به همین دلیل درها ریسک بزرگتری دارند و نقطه حمله اکثر سارقین سعی در بهره برداری از آن دارند. طبعاً قفل کردن درها اولین و مهمترین اقدام امنیتی است. اما بیشتر قفل ها را می توان انتخاب کرد و در غیر این صورت درب می تواند به زور با یک ضربه به خوبی باز شود.

درها اساساً بین شما و جهان است. متجاوزان ، طوفان ها ، حیوانات و چشم های مهربان همه این دسترسی ها را از مستطیل های فشرده مواد که به دیوار شما پیچیده شده اند محروم می شوند و این امر از اهمیت ویژه ای برخوردار است تا اطمینان حاصل شود که درب شما به راحتی خراب نمی شود و قفل به راحتی انتخاب نمی شود.

درهای امنیتی به طور کلی امنیت بالاتری را در تمام جبهه ها ارائه می دهند. لولا ها تقویت شده اند ، مواد درها هم در برابر خطرات طبیعت و هم در تلاش انسان برای شکسته شدن مقاوم هستند ، قفل ها به سختی قابل انتخاب هستند ، پیچ ها به سختی می شکنند و فریم ها را به سختی جدا می کنند.

برای درک اینکه چگونه یک درب امنیتی می تواند از شما محافظت کند ، باید درک کنید که چگونه یک جنایتکار می خواهد از دفاع خود دفاع کند.

این جمله وجود دارد که می توان هر قفل را برداشت. اگرچه درست است که با تجهیزات تخصصی و مدت زمان نامحدود ، هیچ قفلی در برابر دستکاری غیرقابل نفوذ نیست ، می توان قفل خود را برای انتخاب سارق معمولی غیرممکن کرد.