درب تمام چوب

خرید درب abs

هر چه قابلیت ضد آب و ضد بخار بودن درب ها بیشتر باشد مقاومت آن ها و در نتیجه قیمت درب ضد آب ABS بیشتر می شود.بر همین اساس درب ها باید دارای دو عامل زیر باشند.
الف) درب‌ها بر اثر رطوبت هیچ آسیبی نبینند.
ب) در صورت بروز آسیب قابل ترمیم باشند.
قیمت درب ضد آب ABS بر اساس نوع رویه به دو نوع روکش ملامینیه و ساده تقسیم می شود.
هر چه طرح درب ضد آب ABS برجسته تر باشد قیمت آن بیشتر است.
روکش ساده یک سطح صاف بدون طرح با رنگ دلخواه شما
روکش ملامینیه طرح دار با طرح چوب
ABS یک پلیمر نفتی است که از آن میتوان در صنایع مختلف استفاده کرد زیرا تا ۲۰۰ درجه سانتی گراد میتواند در برابر حرارت مقاومت از خود نشان دهد.
برای اینکه درب ضد آبی داشته باشیم ابتدا باید درب خامی از جنس MDF 3 میلی متری یا نئوپان به قطر ۵ میلی متر ساخته شود البته باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از درب نئوپان کیفیت بهتری در محصول نهایی به ما خواهد داد.
در قدم بعد سطح درب خام را کاملا به رزین ABS آغشته میکنند و در قدم بعد تمام سطح درب با ورق ABS 1.2 میلی متری پوشانده میشود. درب ضد آب ABS میتواند هم در برابر رطوبت و هم در برابر خط و خش از خود مقاومت داشته باشد
در مرحله‌ی بعد سطح درب خام کاملا به رزین ABS آغشته می‌شود و در مراحل بعدی کلیه‌ی سطوح درب با ورق ABS1,2 میلی متری پوشانده می‌شود.درب ضد آب ABS علاوه بر مقاومت بالا در برابر رطوبت، ضد خش نیز می‌باشد . درب ضد اب ABS را میتوان به جای درب ضد سرقت برای اطاق خواب نیز استفاده کرد.
ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که بدانید در صورت برش درب ABS به میزان اندازه ی چارچوب باید محل برش خورده نیز با زرین ABS پوشش داده شود.
درب ABS به علت ضد آب بودن غالبا برای سرویس های بهداشتی استفاده می شود اما ا از آن ها برای درب اتاق و حتی در بعضی موارد جهت درب ورودی نیز با طراحی خاص به کار می رود.از مزایای استفاده از درب ضد آب یا همان دربABS کاملاَ ضد خش و ضد آب می باشد .
تولید درب خام برای ساخت درب ABS:
درب خام به شیوه ی معمول با فریم چوبی و شبکه تقویت شده نئوپان در داخل و دو لایه نئوپان به ضخامت ۵ میلی متر در طرفین ساخته می شود
آغشتگی با رزین برای ساخت دربabs
در این مرحله درب خام کاملا از رزین ABS اشباع می شود به گونه ای که در پایان درب تبدیل به آلیاژی از چوب و رزین خواهد شد.
روکش نهایی درب abs
در مرحله نهایی کلیه ی زوایا و سطوح درب با ورق ABS یا ABS- PVC به ضخامت ۱٫۲ میلی متر روکش خواهد شد به طوری که پس از این مرحله روکش کاملا به بافت زیرین چسبیده و به هیچ عنوان از یکدیگر جدا نخواهند شد
چرا نئوپان
بررسی های فنی نشان داد که ترکیب پلیمر ABS با نئوپان بر خلاف MDF کاملا جدائی ناپذیر و طول عمر درب ABS را به میزان قابل توجهی افزایش خواهد داد. همچنین به علت اختلاف ۲ میلی متری ضخامت نئوپان نسبت به MDF درب ABS از استحکام بیشتری برخوردار خواهد شد.

جهت خرید درب ضد آب با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۹ -۴۴۸۲۸۶۸۸