درب ضد سرقت ایرانی ارزان

درب ضد سرقت ایرانی ارزان

درب ضد سرقت ایرانی ارزان به مراتب بهتر از درب ضد سرقت چینی است و دلیل این امر استفاده از فولاد به جای آهن در این گونه درب ها می باشد.

درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت ایرانی از انواع درب ضد سرقت میباشد که با ساختار و متریال ایرانی مونتاژ می گردد.
قیمت درب ضد سرقت ایرانی نسبت به مدل ها ترک ارزان تر است ولی نسبت به مدل های چینی گرانتر می یاشد.
درب های ضد سرقت ترک دارای کلاس قیمتی بالاتری نسبت به نمونه های درب ضد سرقت ایرانی میباشد.و دارای ویژگی هایی میباشد که این ویژگی ها توانسته است کیفیت بالاتری نسبت به مدل های ترک داشته باشد.

برای خرید انواع درب ضد سرقت ایرانی ارزان با کیمیا درب تماس بگیرید.
۹ – ۴۴۸۲۸۶۸۸

 

درب ضد سرقت ایرانی توسط گروه صنعتی کیمیا درب با قیمت مناسب عرضه می گردد.کیمیا درب کیفیت محصولات خود را تضمین می نماید.درب های ضد سرقت این مجموعه جز مقاوم ترین درب های ضد سرقت تولید در ایران می باشد.

مزایای درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت تفاوت زیادی با درب های معمولی دارند ، درب های ضد سرقت عایق صدا و حرارت در برابر آتش تا ۴ ساعت و تا دمای ۸۰۰ درجه سانتی گراد می باشند.
همچنین از دیگر مزایای این درب ها می توان به مقاومت در برابر برش و فشار، عایق سرما، گرما و رطوبت و مقاومت حداکثری نسبت به رنگ پلی استر اشاره نمود که هر مشتری را قانع می کند تا یکی از آن ها را خریداری کند. این درب ها در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله و آتش سوزی نیز مستحکم هستند و علاوه بر این که منزل شما را از ورود سارقان محافظت می کنند، به خاطر وجود پشم سنگ نسوز در درون آن، ضدحریق هم هستند.
با تزریق مواد ویژه ای در لایه میانی درب های ضد سرقت , شبکه ای مستحکم با مقاومتی فولادی ایجاد می گردد که آنها را ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد رطوبت می نماید.