درب ضد سرقت

درب ضد سرقت برجسته

درب های ضد سرقت کیمیا درب  دارای تنوع زیادی می باشند که درب ضد سرقت برجسته  کیمیا درب یکی از این طبقه بندی ها می باشد. درب های ضد سرقت برجسته  کیمیا درب دارای چهارچوب فلزی با قطر ۱۵ سانتی متر با ضخامت فلزی ۱٫۵ میلی متر می باشد که این چهارچوب فلزی در حقیقت بنیان اصلی درب ضد سرقت را بوجود می آورد. مهمترین ویژگی درب های ضد سرقت ضخامت فلز مورد استفاده در چهارچوب و پروفیل کشی داخلی درب ضد سرقت می باشد که ضخامت فلز چهارچوب استانداد درب ضد سرقت برجسته  کیمیا درب ۱٫۵ میلی متر و ورق سرتاسری داخلی ۱ میلی متر می باشد که با توجه به سفارش مشتری تا ۲ میلی متر نیز قابل ارتقا می باشد.
درب های ضد سرقت برجسته به انواع برجستگی ۸ میل ، ۱۶ میل و ۳۲ میل تقسیم بندی می شوند. دیگر عاملی که برای درب های ضد سرقت عامل مهمی می باشد ضخامت فلز داخلی و نحوه آهن کشی داخلی می باشد. در داخل درب های ضد سرقت  کیمیا درب دور تا دور درب از قوطی فلزی با ضخامت ۱۵ میلی متر استفاده شده است که این ضخامت استقامت خوبی به درب ضد سرقت برای مقابله با هر گونه ورود دزدان می دهد. درب ضد سرقت برجسته کیمیا درب تنوعی زیادی دارد و می توان از مدل ها ۳ قاب به عنوان یکی از پر فروش ترین مدل های این درب ضد سرقت برجسته نام برد.
درب ضد سرقت
یرآق آلات درب های ضد سرقت برجسته کیمیا از ترکیه وارد می شود و شرکت کاله ترکیه یکی از شرکت هایی می باشد که در این صنعت در حال عرضه قفل و یرآق درب ضد سرقت می باشد. نصب درب های ضد سرقت برجسته بر روی فریم انتظار صورت می گیرد و نوع روکوب دار این نوع درب ها با نوع بدون روکوب آن متفاوت می باشد و پروسه جوشکار ی و نصب درب های ضد سرقت در این دو مدل متفاوت می باشد. به هر صورت بعد از نصب، پشت چهارچوب درب ضد سرقت برجسته باید با سیمان و مصالح پر شوند تا مقاومت درب ضد سرقت به حداکثر خود برسد. نوع قفل های مورد استفاده برای این درب نیز ۷ و ۱۴ زبانه کاله ترکیه می باشد که با توجه به سفارش مشتری تولید می شود.
دارای چهارچوب فلزی می باشد که در حقیقت بنیان اصلی درب ضد سرقت را به وجود می آورد. مهمترین ویژگی درب ضد سرقت ضخامت فلز مورد استفاده در چهارچوب است که ضخامت فلز چهارچوب استانداد درب ضد سرقت برجسته ۲ میلی متر و ضخامت فلز داخلی و نحوه آهن کشی داخلی می باشد. درب ضد سرقت سوپر برجسته با رویه های ام دی اف و روکش چوب طبیعی راش و ملچ تولید می شوند، البته در نمونه های جدید از روکش های پی وی سی خارجی برای دیزاین کردن این درب ها استفاده می کنند و از نظر قیمت نیش با توجه به مصرف بالای متریال و زمان زیاد تولید و مونتاژ هزینه بیشتری برای تولید دارد.