قیمت درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت ترک

درب ضد سرقت به دلیل شکل و ساختاری که دارد نسبت به دربهای معمولی مقاوم بالاتر و امنیت زیاد تری را داراست.درب ضد سرقت از نظر ساختار کلی ورق های فولادی به کار رفته ،قفل،لولا و جنس تفاوتهایی نسبت به دربهای معمولی دارد.قفلها در دربهای ضد سرقت خیلی تقویت شده و به شدت دارای امنیت بالا و غیر قابل باز کردن هستند.
درب ضد سرقت ممکن است به انواع گوناگون قفل های ضد سرقت تجهیز شده باشد . هر یک از از این قفل ها دارای میزان امنیت مفرقی و متفاوتی نسبت به یکدیگرهستند. مهمترین،ایمن ترین و اصلی ترین اجزا در درب ضد سرقت قفلهاو ورقهای فولادی سرتاسری داخل دربها هستند.درب ضد سرقت ترک از نظر کیفی ،متریال و هم از نظر قیمت در مقام بالاتری نسبت به دربهای ایرانی و چینی قرار دارد.درب های ترک مقاوم تر و دارای دوام بالاتر میباشند.
درب ضد سرقت ترک دارای تنوع در طرحها، اندازه ها، رنگها و نوعهای مختلف و مناسب با هر سلیقه و پسند خانواده ای درب ها را تولید نموده و با توجه به اجناس با کیفیتی که در ساخت درب های ضد سرقت و رعایت استانداردهای جهانی دارای بالاترین کیفیت و امنیت بسیار بالا می باشد. ”
درب های ضد سرقت ترک را میتوان از نظر کیفیت و امنیت از رقیبان ایرانی و چینی خود دربازار در مکان بالاتری قرار داد و یکی از مهمترین دلایل کیفیت بالای، این کالای ترک منحصر به فرد استفاده از یراق آلات و قفلهای بسیار عالی که ساخت خود کشور ترکیه می باشند. همانطور که میدانید بهترین و ایمن ترین و باکیفیت ترین نوع قفل ها در بازار جهانی که همپا با سایر کشورهای اروپایی شرکت KALE ترکیه می باشد که از نظر قیمت مقرون به صرفه تر میباشد.
درب های ضد سرقت ترک معمولا در داخل لنگه، دو ورق فلزی بسیار مقاوم دارند که عملا احتمال هر گونه نفوذ با هر نوع وسیله ای را غیر ممکن میکند ودر صورت غیر ممکن کردن با بیشترین تاخیر درزمان رو به رو می کند. قفل ها و یراق آلاتی که در این درب ها به کار می روند با درب های معمولی بسیار متفاوتند و از نوع گاو صندوقی هستند. یعنی از دو یا سه قفل برای متصل کردن لنگه درب به چارچوب استفاده میکنند. در قسمت داخلی درب عایق های صوتی به هر دو طرف درب اضافه شده اند و در انتها هم از پشم شیشه برای ضد حریق کردن و عایق قسمت بیرونی درب ضد سرقت استفاده شده است.
محاسن: مقاومت بالا و داری امنیت بالای درب ضد سرقت، تنوع و زیبایی قابل توجه در محصول، نصب بسیار آسان، تنوع قیمت با توجه به نوع برجستگی ، قیمت مناسب با هرنوع شرایط خرید مشتری، روکش طبیعی چوب راش و طرح راش، کاهش صدا، کاهش حریق، دسترسی سریع به انواع درب ها با توجه به موجودی و دپو بالا در انبار، ضد زنگ بودن درب ها، ضد آب و سرما، قفل های ایمنی متنوع، قابلیت نصب دوربین هوشمند، قابلیت نصب قفل های دیجیتالی، قابلیت نصب دزدگیر،ابعاد استاندارد، دارای قفل شب بند، ضخامت های استاندارد، موجود بودن ابزار لازم آن و …
یکی از مهمترین دلایل کیفیت بالای ، این کالای ترک منحصر به فرد استفاده از یراق آلات و قفلهای بسیار عالی که ساخت خود کشور ترکیه میباشند.

جهت خرید درب ضد سرقت ترک از کیمیا درب با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

۹ – ۴۴۸۲۸۶۸۸