درب ضد سرقت سفید

درب ضد سرقت سفید

درب ضد سرقت سفید از درب های ضد سرقت زیبای شرکت کیمیا درب می باشد . که جز پرفروش ترین دربها محسوب میشود .رویه درب ضد سرقت سفید با روکش پی وی سی به ضخامت ۲میل MDF میباشد .

درب ضد سرقت سفید ضدآب بوده و قابلیت شسته شو با مواد شوینده میباشد .

دارای درکوب چشمی و دوقفل مجزا و قابلیت نصب دور کوب سفید میباشد .

درب ضد سرقت سفید از روکش راش و رنگ پلی اورتان ترکیه می باشد .

کیمیا درب، درب ضد سرقت سفید را با طرح های مختلف ارائه می دهد.

این درب ساخت کشور ترکیه می باشد در کارخانه آسایش درب مونتاژ و به بازار عرضه می گردد . داخل درب سرتاسری فولاد می باشد .

این نوع درب ها زیبایی خاصی به محیط خانه می دهند . در ضد سرقت عموما در نمونه های سفید تولید در دو نوع براق و مات ارائه می گردد . و همچنین این درب در برابرحوادث غیر قابل پیش بینی همچون زلزله و آتش سوزی نیز مستحکم و مقاوم هستند .  به خاطرداشتن پشم سنگ نسوز ضد حریق هم هستند .

درب های ضد سرقت بر خلاف درب های معمولی در مقابل فشار، برش، اهرم و دستکاری قفل از سطح ایمنی بسیار بالایی برخوردار بوده و امنیت بیشتری از درب های معمولی دارند .

 طرح لایه درب ضد سرقت سفید  به صورت سلیقه ای می باشد اما توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد که جنس لایه باید متناسب با محل استفاده انتخاب شود . به طور مثال جنس ام دی اف از زیبایی بیشتری نسبت به جنس ملامینه و پی وی سی برخوردار می باشد .

کیمیا درب ارائه دهننده انواع درب ضد سرقت در طرح ها و رنگ های مختلف میباشد . ما آماده ارایه بهترین خدمات به هموطنان عزیز می باشیم .شما می توانید درب مورد نظر خود را به صورت حضوری و اینترنتی سفارش دهید.

جهت خرید درب ضد سرقت سفید با ما در تماس باشید .
۰۹۱۲۴۱۳۴۷۷۲ – ۹ – ۴۴۸۲۸۶۸۸