درب ضد سرقت سوپر لوکس برجسته

درب ضد سرقت سوپر لوکس برجسته دارای چهارچوب فلزی می باشد که در حقیقت بنیان اصلی درب ضد سرقت را به وجود می آورد. مهمترین ویژگی درب ضد سرقت ضخامت فلز مورد استفاده در چهارچوب است که ضخامت فلز چهارچوب استانداد درب ضد سرقت برجسته ۲ میلی متر و ضخامت فلز داخلی و نحوه آهن کشی داخلی می باشد. در داخل درب های ضد سرقت دور تا دور درب از قوطی فلزی با ضخامت ۱۵ میلی متر استفاده شده است که این ضخامت استقامت خوبی به درب ضد سرقت برای مقابله با ورود سارقان را می دهد. درب ضد سرقت برجسته تنوعی زیادی دارد و می توان از مدل ۳ قاب و ۲ قاب به عنوان یکی از پر فروش ترین مدل درب ضد سرقت برجسته نام برد.
جزء درب های با مقاومت بالا در ایران است،درب ضد سرقت سوپر برجسته دارای دیزاین بسیار برجسته و این برجستگی با متریال ام دی اف می باشد.
درب ضد سرقت سوپر برجسته با رویه های ام دی اف و روکش چوب طبیعی راش و ملچ تولید می شوند، البته در نمونه های جدید از روکش های پی وی سی خارجی برای دیزاین کردن این درب ها استفاده می کنند و از نظر قیمت نیز با توجه به مصرف بالای متریال و زمان زیاد تولید و مونتاژ هزینه بیشتری برای تولید دارد.
مهمترین قسمت در اجرا و نصب درب ضد سرقت نحوه نصب و اجرای آنها بر روی فریم انتظار می باشد و نوع روکوب دار این نوع درب ها با نوع بدون روکوب آن متفاوت می باشد و پروسه جوشکار ی و نصب درب های ضد سرقت در این دو مدل متفاوت می باشد، به هر صورت بعد از نصب پشت چهارچوب درب ضد سرقت برجسته باید با سیمان و مصالح دیگر پر شوند تا مقاومت درب ضد سرقت به حداکثر خود برسد و نوع قفل های مورد استفاده برای این درب نیز ۷ و ۱۴ زبانه کاله ترکیه می باشد.
درب های ضد سرقت لوکس برجسته چهارچوب ساده است، ورق مورد استفاده در چهارچوب ها ورق فولادی به ضخامت حداقل ۱.۵ میلی متر با رنگ کوره ای الکترو استاتیک می باشد، وزن تقریبی در ۱۰۰ تا ۱۲۰ کیلو گرم و ضخامت فولاد نورد شده میانی ۱ میلی متر در سطح زیرین درب قرار گرفته است.
استاندارد ابعاد این نوع دربها همانند سایر درب های ضد سرقت است و برای نصب درب های ضد سرقت با فریم انتظار نیاز به عرض ۱۰۷ سانتی متر و ارتفاع ۲۱۳ سانتی متر داریم.
یراق آلات درب های ضد سرقت برجسته از ترکیه وارد می شود و شرکت کاله ترکیه و داف ترکیه که از شرکت هایی است که در این صنعت در حال عرضه قفل و یراق درب ضد سرقت می باشد.
وزن درب ضد سرقت سوپر برجسته نسبت به مدل های دیگر درب های ضد سرقت بیشتر است و نصب این نوع درب ها شبیه سایر درب های ضد سرقت می باشد و نصب و رگلاژ درب های ضد سرقت توسط نصاب های شرکت کیمیا درب با جوشکاری صورت می گیرد.
قیمت درب های ضد سرقت سوپر برجسته با توجه به مصرف بالای متریال، زمان زیاد تولید و مونتاژ هزینه بیشتری برای تولید دارد.

درب های ضد سرقت سوپر لوکس همانطور که از نامش مشخص است جز دسته درب های لاکچری می باشد.
اکثر درب های برجسته سوپر لوکس دارای قاب های برجسته روی درب بوده و ضخامت ورق درب بسته به نوع درب ضد سرقت از ام دی اف ۱۰ میل با ورق فولاد سراسری و عایق پشم سنگ می باشد که همین خصیصه باعث شده هم ایمنی درب نسبت به سایر درب های ضد سرقت بیشتر بوده و هم عایق حرارتی و صوتی باشد که در نوع خود بی نظیر می باشند. و ضخامت ورق چهارچوب این درب ها با قطر ۱.۵ میلیمتری می باشد. یکی از برجسته ترین نکات ایمنی در درب ضد سرقت سوپرلوکس برجسته تعداد زبانه های قفل درب می باشد که دارای ۱۳ زبانه و قفل مرکزی می باشد.
وزن درب های سوپرلوکس تقریبا بالای ۱۳۰ کیلوگرم میباشند که از دیگر مزیت های ایمنی درب ضد سرقت سوپرلوکس برجسته می باشد.علاوه بر ایمنی و استقامت این دسته از درب ها دارای زیبایی دلنشینی می باشند که اکثر آن ها از روکش گردو درست شده و دارای روکوب و تاج می باشند.
برای خرید درب ضد سرقت برجسته سوپرلوکس با شماره های زیر تماس بگیرید تا مشاوره رایگان از کارشناسان کیمیا درب  بگیرید.
۰۹۱۲۴۱۳۴۷۷۲ -۹ – ۴۴۸۲۸۶۸۸