درب ضد سرقت طرح ترک

درب ضد سرقت طرح ترک

درب ضد سرقت طرح ترک در اصل در انواع مختلف بخاطر یکسان بودن ملزومات اولیه در تولید آنها از نظر شکل ظاهری به درب های ضد سرقت ترک شباهت بسیاری دارند .

درب ضد سرقت طرح ترک

درب ضد سرقت طرح ترک ملزومات و مواد اولیه برای ساختش توسط شرکت های ایرانی را از ترکیه وارد کشور میشوند.

استفاده نمودن از ملزومات و یا یراق آلات داخلی برای بعضی از تولیدکنندگان داخلی درب ضد سرقت طرح ترک یا به جهت صرفه بیشتر یا از بابت در دسترس بودن ونداشتن مشکلات ترخیص وغیره امری عادیست.

به جهت صرفه جویی در هزینه ماشین آلات مورد نیاز جهت تولید این نوع درب نیز از کشور ترکیه وارد شده وکار تولید در داخل انجام می شود.

ویژگی های خاص درب ایرانی طرح ترک:

شباهت: درب ضد سرقت ایرانی طرح ترک از لحاظ ساختار و شکل ظاهری بسیار شبیه به همتای ترک خود میباشد به صورتی که در نگاه اول مشخص نمیشود و برای مشخص شدن باید بسیار دقیق تر به آن نگاه کنید.

به نحوی که اگر یک فرد غیر متخصص در این زمینه درب ضد سرقت مدل ترک را بررسی نماید به هیچ وجه امکان تشخیص درب طرح ترک را از ایرانی نخواهد داشت.

اما افراد وارد در این حوزه با دیدن شکل و طرح به سادگی میتوانند این نوع درب ضد سرقت ایرانی و درب ترک را از هم تشخیص دهند.
با توجه به ملزومات ومواد اولیه همسان کیفیت درب طرح ترک ایرانی با درب ضد سرقت مدل ترک تقریبا در یک حد هستند.

شایان ذکر است که در اکثر درب ضد سرقت استفاده از مواد اولیه ساخت کشور ترکیه استفاده میشود و به ندرت از ملزومات داخلی استفاده میکنند که البته دلایلی هم دارد.

یکی از این دلایل این است که اولا دستگاه های تولید یراق آلات ترک گران قیمت بوده و وارد کردن آنها توجیه اقتصادی ندارند از طرفی یراق استفاده شده در درب ضد سرقت شکا ترک به خاطر اینکه با سایر ملزومات سازگار باشد باید از همان نوع ترک باشد.

نکته قابل توجه در اینجاست یراق آلات ترک هیچ برتری خاصی به انواع ایرانی ندارند و گاها یراق ایرانی از لحاظ کیفی مناسبتر از انواع ترک نیز هست. اما به دلیل همخوانی با سایر قسمت های درب از انواع ترک استفاده میشود.
سایز درب تک لنگه در درب ضد سرقت ایرانی طرح ترک در ابعاد ۲۱۰*۱۱۰ سانتی متر است.

هم چنین استفاده از درزگیر در انواع ایرانی درب ضد سرقت جهت عایق بندی مشهود است که سبب عدم انتقال گرد و خاک و صدا و جریان هوا میشود.

همواره داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش برای یک محصول از مزایای خوب آن است. درب ضد سرقت طرح ترک دارا ی خدمات پس از فروش وگارانتی است که خود توجیه خوبی برای خرید است که نباید نادیده گرفت.

در بازار رنج قیمت درب ضد سرقت ترک از همتایان ترک کمتر و از انواع درب های ضد سرقت چینی گران تر میباشد.

درپایان میتوان نتیجه گرفت به دلیل اینکه با در نظر گرفتن کیفیت بالا و قیمت کمتر درب های ضد سرقت ترک ایرانی وخدمات پس از فروش بازار خوبی دارند.