لیست قیمت درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چینی

درب های ضد سرقت فلزی که در بازار و بین مصرف کننده ها به درب ضد سرقت چینی معروف است جزو بی کیفیت ترین درب های بازار میباشد و ساخت کشور چین است.کیفیت این درب ها به قدری پایین است به طوری که اصلا جزو درب ضد سرقت نمیتوان ان را به حساب اورد چون ضمن استفاده از مواد بی کیفیت . خبری از فولاد در ان نیست وورق اهنی که در انها استفاده شده در بهترین حالت استقامت لازم را در برابر ضربات وفشار های وارده در مواقع لازمه بر خوردار نمی باشد و راهکارهایی که سازنده های این گونه درب ها برای بالا بردن استقامت ان در برابر دیلم به کار برده اند (قفل چنگکی – قفل مرکزی) بی تاثیر بوده و باکیفیت ترین درب ضد سرقت چینی هم خلاف قیافه فریبنده که دارد استقامت لازم را ندارد.ونیز با توجه به بالارفتن قیمت دلار دیگر توحیه اقتصادی برای خرید این گونه درب های ضد سرقت ارزان وجود ندارد.
درب های ضد سرقت ارزان قیمت ایرانی به مراتب بهتر از درب های چینی میباشد.و این امر به دلیل استفاده از فولاد به جای اهن در این گونه درب ها می باشد و نیز به دلیل استفاده از یک سازه فولادی در داخل درب از استقامت بالاتری نسبت به دیگر درب های ضد سرقت ارزان برخوردار است که میتواند دیلم را خنثی کرده به دلیل چینش فولادی که داخل ان وجود دارد.
مشخصات فنی دربهای ضد سرقت چینی:
ابعاد درب ها در ۲ سایز ۲۰۵ * ۱۰۵ و ۲۰۵ * ۱۰۰ می باشد و روکش درب ها از جنس تمام فلز رنگ کوره ای (طرح چوب) می باشد که شامل چندین مدل زیبا و متنوع بنا به سلیقه خریدار می باشد.
آستانه استیل جهت جلوگیری از نفوذ آب به داخل واحد نگهداری زبانه های فولادی قسمت پایین درب .
دارای ۲سری کلید (آبی و مشکی) که شامل ۳کلید آبی و ۵کلید مشکی رنگ می باشد که در صورت قراردادن کلیدهای مشکی رنگ و چرخش ۳۶۰ درجه آن کلید های آبی از مدار خارج می گردند.
شامل چشمی ، دستگیره و یراق آلات کامل ، لولای مخفی و چهارچوب می باشد.
عایق صوت و حرارت به خاطر پر شدن محفظه بین دربها با هانی کامب می باشد.
شامل زوار لاستیکی دور تا دور درب از داخل و خارج که باعث جلوگیری از ورود خاک و گردو غبار و رطوبت به داخل منزل خواهد شد و به عدم اتلاف انرژی کمک قابل توجهی می نماید.
دارای ۱۰ تا ۱۵ زبانه فولادی(بسته به مدل درب) می باشد که از هر سه طرف به صورت قفل مرکزی به همراه یک یا دو کلید عمل می نماید.
لولا های مخفی درب به صورتی می باشد که در هنگام بسته بودن درب هیچ لولایی از طرف داخل و خارج قابل رویت نمی باشد.
پوشش سطح دربها و چارچوب آنها با یک لایه نایلکس محافظ جهت جلوگیری از کثیف شدن دربها درحین رنگ کاری و اجرای کارهای بنایی تا قبل از استفاده نهایی.
نصب سریع و آسان در انتهای عملیات ساختمانی که سبب می شود طی مراحل ساخت آسیبی به درب نرسد و اقدامی در جهت صنعتی سازی ساختمان ها به شمار می آید.
دارای توجیه کاملا اقتصادی می باشد به طوری که حتی در مقایسه با درب های معمولی تمام چوب هم مقرون به صرفه می باشد.
ارائه قفل،سیلندر قفل،دستگیره و دیگر ملزومات در صورت نیاز مصرف کنندگان وبا قیمتی مناسب.