فروش انواع درب ضد سرقت

فروش انواع درب ضد سرقت

کیمیا درب ارائه دهنده و فروش انواع درب ضد سرقت از جمله درب های ضد سرقت ترک، ایرانی درب های چوبی و فلزی و درب داخلی ساختمان می باشد .  تنوع زیاد محصولات همراه با کیفیت بالا دلیل رضایت مشتریان از ما شده است .

فروش انواع درب ضد سرقت

این درب ضد سرقت برجسته با رویه ۱۰ میل ام دی اف و روکش های گردوئی و راش کلاف کشی فلزی در دور تا دور لنگه و ورق فولادی یک تکه در سر تا سر لنگه ساخته می شوند مدل ها و طرح های این مجموعه از دربها بسیار خاص هستند و از زیبایی چشم گیری برخوردار است این مدل درب ضد سرقت از قیمت نسبتا بالایی برخور دار بوده و معمولا کسانی که قصد خرید درب ضد سرقت متفاوت و مدل های مدرن هستند ازدرب های تمام برجسته وی ای پی استفاده می کنند .

این دربها دو نوع قفل کالی ترکیه ای و قفل سوم امنیتی یا قفل پست چی ،دستگیره و چشمی لوکس و چهارچوب فلزی به مشتریان ارائه می شوند. تغییر در ابعاد و رنگ درب ، استفاده از پشم سنگ ، پشم شیشه و یا یونولیت در داخل لنگه ، انتخاب نوع رویه با روکش گردوئی آمریکایی یا روکش راش ترکیه ای ، استفاده از دستگیره ها و درکوب ها و رزت های مختلف بر روی لنگه درب و بسیاری از آپشن های متنوع دیگر برای درب ضد سرقت استفاده کند . که بنا به سفارش مشتری ساخته میشود .

فروش انواع درب ضد سرقت

تمامی یراق آلات درب ضد سرقت ازبرند کاله ترک میباشد .درب ضد سرقت علاوه بر امنیت بالای آن عایق صدا و صدا و گرما هم میباشد .

درب ضد سرقت دارای انواع مختلف است و در بازار ایران به صورت سه دسته اصلی عرضه می شود، که شامل: درب ضد سرقت ترک، درب ضد سرقت چینی و درب ضد سرقت ایرانی است. درب ضد سرقت ترک هم ازنظر کیفیت و هم از نظر قیمت در مقام بالاتری نسبت به سایرین قرار دارد .  گروه کیمیا درب درب ضد سرقت ترک و ایرانی تولید مینماید .

تفاوت درب های ضد سرقت :

  • چهار چوب درب های ضد سرقت ترک ابزار خورده هستند  .
  • لولاهای درب های ضد سرقت ترک از سمت داخل قابل مشاهده است و کاملا دیده می شود .
  • رویه درب های ضد سرقت ترک به دو دسته MDF با روکش طبیعی چوب و یا MDF با روکش PVC تقسیم بندی می شود .
  • درب ضد سرقت ترک وزن بیشتری دارد .

مشتریان عزیز میتوانند به روش های زیر سفارش دهند .

۱-از طریق منوی سفارش آنلاین موجود در سایت میتوانید اطلاعات خود و محصول را وارد نمایید .
۲-از طریق شماره تماس موجود در پایین سایت ۰۹۱۲۴۱۳۴۷۷۲