قیمت درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت

درب ضد سرقت به نوعی از درب ورودی ساختمان می گویند که سازنده آن با رعایت استانداردهایی خاص و عایق کردن درب نسبت به حرارت، رطوبت و صدا، آن را قادر ساخته تا بتواند از تخریب قفل ، لولا یا بدنه جلوگیری کرده و در نهایت مانع از ورود دزد به محل مورد نظر بشود. نکته قابل توجه در این درب های این است که، براساس همین استانداردها، ایمن کردن این نوع از درب ها نباید مانع از امدادرسانی به افراد داخل ساختمان هنگام وقوع حوادث طبیعی مثل زلزله، سیل یا آتش سوزی شده باشد. به طور کلی درب ضد سرقت .از سه بخش تشکیل شده است: ۱-چارچوب ۲- بدنه ۳-قفل درب که در بدنه جای گرفته است .

قیمت درب ضد سرقت

همان طور که اشاره شد با توجه به استانداردهای موجود اگرچه این نوع از درب ها ظاهری دلربا دارند، اما بدون تردید برای ساخت آنها از فلزهای مقاوم در برابر برش، ضربه یا سوراخ شدن همراه با موادی مقاوم در برابر حرارت و اسید استفاده خواهد شد پس وزن زیادشان نسبت به در های معمولی اولین مشخصه درب ضد سرقت است .

درب های ضد سرقت عایق صدا و حرارت در برابر آتش تا ۴ ساعت و تا دمای ۸۰۰ درجه سانتی گراد می باشند . از دیگر مزایای این درب ها می توان به مقاومت در برابر برش و فشار، عایق سرما، گرما و رطوبت و مقاومت حداکثری نسبت به رنگ پلی استر اشاره کرد که هر مشتری را قانع می کند تا یکی از آن ها را خریداری کند. این درب ها در برابر وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی همچون زلزله و آتش سوزی نیز مستحکم هستند و علاوه بر این که منزل شما را از ورود سارقان محافظت می کنند، به خاطر وجود پشم سنگ نسوز در درون آن، ضد حریق هم هستند . علاوه بر این، با تزریق مواد ویژه ای در لایه میانی این درب ها شبکه ای مستحکم با مقاومتی فولادی ایجاد می شود که آنها را ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد رطوبت می کند .

قیمت درب ضد سرقت براساس نوع آن متفاوت میباشد.
از مزایای درب های ارائه شده توسط شرکت کیمیا درب  می توان به موارد زیر اشاره کرد:
مقاومت بالا و امنیت درب
تنوع و زیبایی بسیار قابل توجه
تنوع قیمت
دسترسی سریع به درب ها با توجه به موجودی بالا در انبارها
جا بجایی و حمل و نقل سالم تا مقصد
ابعاد بسیار متنوع

هدف اصلی شرکت  کیمیا درب  ارائه درب های ضد سرقت با بهترین قیمت به مشتریان می باشدو از آن جایی که شرکت  کیمیا درب وارد کننده مستقیم درب ضد سرقت از کشور ترکیه می باشد، این درب ها بدون واسطه و با ارزان ترین قیمت به دست مصرف کننده نهایی خواهد رسید. بر قیمت مناسب محصولات  کیمیا درب، تنوع درب های این شرکت و ارائه جدیدترین مدل های موجود در بازار از دیگر ویژگی های محصولات این شرکت می باشند .

مشخصات فنی درب ضد سرقت :
درب ضد سرقت  دارای سه لولا ، قفل مرکزی، دستگیره برنجی آبکاری شده، قفل پست چی و چشمی می باشند. لنگه این درب ها با استفاده از ورق ام دی اف ۱۰ میل با روکش طبیعی چوب گردو ساخته شده است که با طرح های برجسته زیبایی خاصی را در نظر بیننده به تصویر می کشند . بر روی چهار چوب فلزی برخی از درب های ضد سرقت، روکوب باروکش طبیعی چوب قرار گرفته است  .

داخل درب دارای ورق فولادی کامل به صورت شبکه ای می باشد که عایق های صوتی و حرارتی در بین شبکه ها قرار گرفته اند. تمامی قفل های بکار رفته در درب های ضد سرقت با برند کاله می باشند که بوسیله قرار گرفتن یک رزت مخصوص بر روی توپی قفل، امنیت بالایی را در برابر سرقت فراهم می کند . درب ضد سرقت بوسیله ۱۴ زبانه متحرک و ۴ زبانه ثابت در مجموع ۱۸ زبانه با چهاچوب درگیر میشوند. دور لنگه درب با استفاده از استیل پوشیده شده که بر زیبایی این درب ها افزوده است .