مرکز فروش درب استیل

مرکز فروش درب استیل

کیمیا درب مرکز فروش درب استیل میباشد که از بهترین متریال جهت ساخت انواع درب شامل : درب استیل لابی ، درب استیل پارکینگی ،درب استیل ورودی ساختمان و درب استیل مناسب اماکن تجاری استفاده مینماید .

کیمیا درب هنگام ساخت این دربها زیبایی و تنوع در طرح و همچنین سازگاری با انواع دکوراسیون را مورد توجه قرار میدهد.
درب های استیل به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند.
• درب های تمام استیل
• درب های کاور استیل

این دربها از مقاومت بالایی برخوردار بوده و قابلیت نصب انواع قفلا با امنیت بالا در طرح های نامحدود و دو رنگ طلایی و استیل وجود دارد .

مرکز فروش درب استیل

ضد زنگ و عدم تغییر رنگ از این ویژگی برخوردار است .

مزیت درب استیل :

درب های استیل به دلیل نوع جنس فولاد آن در محیط های مختلف در برابر خوردگی مقاوم هستند و به مرور زمان از این بابت تغییری در آن ها ایجاد نمی شود .

این نوع از درب ها به دلیل پوشش نازکی که بر روی آن تشکیل می شود ضدزنگ، ضد خش و … می باشند و در ساخت آن ها نیاز به استفاده از ضد زنگ نمی باشد .

درب های استیل به دلیل نوع فرآوری و ساخت آلیاژ آن در کارخانه در برابر حرارت های بسیار بالا مقاوم هستند و هیچ گونه تغییر شکل در آن ها رخ نمی دهد .

یکی از مهم‌ترین مزایای این نوع از درب ها ضد سرقت بودن آن ها می باشد. این فولاد به علت قدرت و استحکام بالای آلیاژ آن در برابر هرگونه دزدی و سرقتی مقاوم می باشد .

تمیز کردن آن راحت میباشد .

اجزای درب استیل :

پروفیل های ستون آن، ورق های استیل، لولا، قفل و دستگیره ، به نوع استفاده می توان وسایل دیگری نیز به آن اضافه کرد .

درب استیل طلایی

درساخت در استیل طلایی آن چنان که از نامش پیداست از ورق استیل طلایی استفاده می شود . در شاسی کشی در استیل طلایی معمولا از پروفیل آهنی استفاده می شود . قیمت این مدل در معمولا گران تر از درباستیل کرومی یا همان استیل ساده می باشد. نکته منفی در ساخت این مدل در استیل موج دار شدن کاور روی کار میباشد که این مشکل با استفاده از ورق مات برای کاور تا حدودی حل میشود .
قیمت در استیل به عواملی چون ابعاد در استیل تعداد لنگه های بازشو و ثابت در کیفیت یراق آلات و اتصالات مورد استفاده در درب نوع استیل به کار رفته در ورق در و همچنین چهارچوب شاسی کشی درب استیل در تعیین قیمت در موثر است .

این نوع درب ها به صورت سفارشی و طرح های ارائه شده توسط خود مشتری ساخته می شود . جهت سفارش با شماره زیر تماس حاصل نمایید . ۰۹۱۲۴۱۳۴۷۷۲ – ۰۹۱۲۴۷۲۱۶۵۹