ویژگی های درب ضد سرقت

نکات کلیدی قبل از خرید درب ضد سرقت

برای اطمینان از امنیت خانواده خود ، یک قفل درب ضد سرقت بخرید و به نکات کلیدی قبل از خرید درب ضد سرقت توجه کنید تا امنیت بیتری داشته باشید.

خرید قفل ضد سرقت ایمنی اموال و خانواده شما را تضمین می کند. یافتن نوع مناسب قفل ضد سرقت در بازار آسان است. با این حال ، انتخاب قفل مناسب همیشه برای مصرف کنندگان دشوار است. قفل ضد سرقت چیست؟ چگونه انتخاب کنیم؟ دسته بندی ها چیست؟

نکات کلیدی قبل از خرید درب ضد سرقت چیست ؟ کیمیا درب در اینجا برای معرفی و راهنمایی نحوه خرید کیفیت درب ضد سرقت برای مشتریان خود است.

۱- قفل درب ضد سرقت چیست؟

قفل ضد سرقت نوعی از قفل درب است که مانع از شکستن قفل بدون اجازه می شود. قفل ضد سرقت با قفل درب معمولی متفاوت است و طراحی مخصوص شده برای مقاومت در برابر شکستن است.  مواد استفاده شده در ساختش محکم هستند و فناوری یکپارچه ترک خوردگی را مشکل یا غیرممکن می کند

طبق تحقیقات و آزمایش ، ترک خوردن قفل درب معمولی ، بدون عملکرد ضد سرقت ۳۰-۴۵ ثانیه طول می کشد. تنها با چند ابزار تخصصی ، باز شدن قفل کار آسانی است.

۲- نوع قفل ضد سرقت چیست؟

خرید قفل ضد سرقت همواره مورد توجه مشتریان است. بازار انواع مختلفی از قفل دارد. بنابراین باید نکات کلیدی قبل از خرید درب ضد سرقت را مطالعه کنید تا بهترین انتخاب را کنید :

قفل ضد سرقت ، این نوع قفل درب ها مکانیزم پیچیده باز کردن قفل را دارند. ایجاد ترک روی قفل ، شکستن قفل به زمان نیاز دارد که قفل درب ضد سرقت به علت مقاوم بودن توجه اطرافیان را جلب می کند.

قفل درب های الکترونیکی ضد سرقت ، که مدرن ، ایمن و مجهز به فناوری مدرن هستند ، باز کردن قفل را غیرممکن می کنند.

قفل درب مغناطیسی، قفل درب الکترونیکی از باز شدن کارت مغناطیسی استفاده می کند. نوع معمول قفل دفتر ، هتل ،… از این نوع است که قابلیت اطمینان و ایمنی را بالا می برد.

قفل درب از یک کد استفاده می کند، این قفل از یک شماره سریال برای ایجاد رمزهای عبور ایمن استفاده می کند.

قفل اثر انگشت: قفل با استفاده از فناوری حسگر اثر انگشت. اثر انگشت نصب شده توسط کاربر امکان دسترسی باز و بسته را دارد.

شناسایی قفل درب: قفل درب برای باز کردن قفل از فناوری تشخیص گفتار / چهره / شبکیه استفاده می کند. قابلیت اطمینان بسیار بالا است. این نوع قفل ها در بازار رایج نیستند.

  1. چیزهایی که باید هنگام خرید قفل ضد سرقت بدانید.

مکان های بسیاری وجود دارد که قفل درب های ضد سرقت را می فروشند. لطفاً برای خرید کلید تضمین کیفیت از این موارد اطمینان حاصل کنید:

قفل با کیفیت تضمین شده باید از فلز / آلیاژ جامد ساخته شود. فلز ها استانداردهای بالای دوام و مقاومت را تضمین می کنند.

ارائه اعتبار ، ضمانت ، تعهد به کیفیت.

  1. نکات کلیدی در مورد خرید قفل

قفل ضد سرقت یک ابزار مفید برای اطمینان از ایمنی خانه است. خرید قفل ضد سرقت با کیفیت همچنین باعث آرامش خاطر و لوکس بودن خانه شما می شود. انواع کارت های هوشمند زیادی وجود دارد که ضد سرقت ، ضد دزدی است. امنیت خانه را تضمین می کند. خرید قفل ایمن ضد سرقت آسان است.

مطمئن شوید که کلید ضد سرقت است. یک مصرف کننده همیشه می داند چه کالایی را خریداری خواهد کرد. مواد جامد ، طراحی ایمن. دستگاه قفل ضد سرقت باید از مواد محکم و دارای پیچ و مهره های قفل ۰۲-۰۵ ساخته شود. لولا های بسته از شکستن جلوگیری می کنند. مراجعه مستقیم به تصویر واقعی همیشه یک انتخاب عاقلانه به شما می دهد.

فروشندگان معتبر همیشه برای اطمینان به مشتریان ، از ضمانت پس از فروش خوبی برخوردار هستند ، نوع قفل را با منشا ناشناخته خریداری نمی کنند. زیرا بازار از محصولات بی کیفیت زیادی برخوردار است.